Motto...

If you can't handle me at my worst, you don't deserve me at my best.

Monday, May 02, 2011

Üşeniyorum, öyleyse yarın yaaa....İnsanın canı sıkılmaya görsün.


Şu an aslında peyzaj konstrüksiyonu ile alakalı bir pafta çiziyor olmam gerekli. Adım adım ilerliyorum, ama en azından ilerliyorum. Her neyse. Şurda topu topu 3 hafta kalmış ve bunun sadece 1 haftalık kısmı can sıkıcı. Geri kalan 2 haftayı daha zevkle çizeceğim gibi, zira kesit ve perspektif çizmeyi seviyorum.


Geçen gün Lich King'i kesmek nasip oldu. Level 85 de oldum arada. Noblegarden achievementlarını bitirdik, şimdi sırada Children's Week var. Onun dışında günler random dungeonlarda geçiyor. Healer olmak zor iş ama. Neyse ki tank Turan. <3 O olmasa kaç kere kick'i yemiştim büyük olasılıkla xD Alışkın olmadığım dungeonlar olunca cast timeları hesaplayamıyorum pek, ben heallayamadan canlar düşüveriyor 8D


Her neyse, çok fazla WoW muhabbeti döndürmek istemiyorum. Sadece bu aralar okul ve çizimler arasında yaptığım tek iş bu. Bir de Suckerpunch'a gittim geçen hafta, hiç fena değildi. Zaten ImagineFX'de konsept sanatçısı ile yapılan röportajı da okumuştum, güzel oldu bayağı.


Yawn.


Ben en iyisi şu çizimi bitireyim. Yarın sabah da uygun çıktıları alırım, bugün evden çıkamayacak kadar üşengecim.

2 comments:

mit said...

Benim de şu anda seçki için hikaye yazmam gerekiyor ama ben de üşeniyorum :) Üstelik sadece... Ne? 3 gün mü kalmış? Eyvahlar olsun!

Aphraell said...

omg noblegarden'ı kaçırdım mı ben şimdi offff :'( wowla alakayı biraz kesince neye maloldu bak, seneye brewfest zamanı achievment mountunu alırım diyodum, yalan oldu :(((